istanbul şehir dışı gazinolarında kons bayan

134 0

istanbul şehir dışı gazinolarında kons bayan. Tüm istanbul gazinolarında, gece kulüplerinde, barlarda, eğlence mekanlarında ve turistik gazinolarda olmak üzere çok acil bayan personeller işe alınacaktır.

istanbul şehir dışı gazinolarında kons bayan

acentemiz güvencesiyle istanbul dışı, istanbulun şehir dışı ve çevresi de dahil olmak üzere gazino, bar, night club, müzikhollerde çalışnak isteyen bayanlar için yüksek ücretlerle kons bayan, barmeid, dansöz, oryantal, dansçı, bayan garson, bayan ses sanatçıları işe alınacaktır. İşe alınacak olan bayanlar bu kons ve bayan garson ilanları için başvuru yapabilir. En seçkin gazinolarda çalışmak isteyen gazino personeli olmak isteyen bayanlar için ilanımız tüm türkiye geneline açıktır.

istanbul konsluk iş ilanları

İstanbul dışı çalışmak isteyen bayanlarda gazino kons ilanı başvurusu, gazino bayan garson ilanı başvurusu, gazino bar ilanı başvurusu olan tüm ilanlarımıza başvuruda bulunabilir.

İstanbul için 100 TL + yarı yevmiye, istanbul dışı için 350 tl 400 tl 450 tl olarak net yevmiye alabilirler.

ilana başvurmak için en az 18 yaşında olmanız gerekir. 18 yaşından büyük olan bayanlar ise en fazla 30 yaşında olmalıdırlar.

İletişim için gerekli bilgileri aşağıda ve sayfanın sağında bulabilirsiniz.

Whatsapp: 0537 973 86 28 / Tel: 0537 973 86 28  Menajer Engin

 

Related Post

Konslu mekanlar için iş ilanı

Posted by - 15 Mayıs 2017 0
Konslu mekanlar için iş arayan bayanlara özel fırsat ve iş imkanı bulut menajerlikten. Günlük olarak yüksek yevmiye ve de bütçelerle çalışmak…

Konya Bayan Kons İş İlanı

Posted by - 9 Aralık 2016 0
konya kons & konya bayan iş ilanları & konya konsomatris & konya turistik night clup iş ilanları& konya bayan kons…

Leave a comment