Bayan Garson Kons

487 0

işe alınmak üzere Bayan garson kons barmaid oryantal dansöz ve dansçılar alınacaktır. Alınacak bayanların işe alım için kişi sayısı sınırsızdır. Sanatçı menajerliği olan firmamız tüm Türkiye geneli ile çalışmakta, özellikle; Bursa gazinoları, Eskişehir kulüpleri, İstanbul pavyonları, Ankara pavyonları, izmir gece kulüpleri, Antalyada ki night club ler, Balıkesir turistik gazinoları, Urfa, Antep ve güneydoğudaki bir çok bar ve gazinoları ile çalışmaktadır. Özellikle ege ve marmara ile iç anadolu daki gazinolara hizmet vermekteyiz. Çalıştığımız mekanlar huzurlu, güvenilir ve eğlenceli iş ortamlarıdır.

Believe it or not, the most happening party club in St. Petersburg is a bus! Well, not just any bus. The Barbus Maxi is a one-of-a-kind vehicle that’s been completely transformed to resemble a nightclub. It is Russia’s largest and most expensive party-bus, complete with a dance floor, lounge, fully stocked bar, and even a toilet.
In its previous life, Barbus was just an old Ikarus 280 public transportation vehicle. A few Russian entrepreneurs, the director of which is Alexander Berest, decided to give it a new lease of life; they completely took it apart, leaving only the frame intact. Then they proceeded to cover the exterior with a film of black-and-white images of pin-up models and urban landscapes of London and New York. The interiors were designed with a pop-art theme.
The space inside the bus was limited, but the entrepreneurs somehow managed to include all the elements of a regular night-club – professional lighting, leather sofas with high backs, televisions, a smoke machine, air conditioners, and a mirrored ceiling. There are also a couple of vintage wall phones for that vintage look, and a full DJ mixer.
The Barbus Maxi travels the streets of St. Petersburg every night, picking up its customers along the way and entertaining them until the next stop. Let’s hope no one suffers with travel sickness!
Featuring: Atmosphere
Where: St Petersburg, Russian Federation
When: 06 Nov 2014
Credit: WENN.com

Bizimle çalışmak istiyor iseniz yapmanız gereken şey ilanın altında bulunan whatsapp ve telefon hattımızdan bizim ile irtibata geçmek olacaktır.

Bayan Garson kons barmaid oryantal dansöz veya dansçı olacak bayanların Günlük ney yevmiyeleri aşağıda ki gibidir.

 • Bayan Garson yevmiyesi 150 TL ile 200 TL arasında,
 • Bayan Kons yevmiyesi 250 TL ile 500 TL arasında,
 • Bayan Oryantal, dansöz ve dansçı 250 ile 500 TL arasında,
 • Bayan Barmeid ücretleri ise 150 TL ve 200 TL arasındadır.

Yevmiyeler belirlenen fiyat üzerinden tecrübeye göre değerlendirilir, Günlük ödenir belirlenen yevmiyeler net fiyatlardır.

Sosyal olanakalar ise

 • Konaklama masrafları ,
 • Yemek ve gıda masrafları,
 • Ulaşım ve otobüs, uçak masrafları,
 • Eğer çalışacak bayanlar dilerse, sigorta kesinlik ile yapılır.

Bayan Garson Kons

İşe alınacak bayanlar da aradığımız özellikler aşağıda ki gibidir.

 1. İşe alınacak bayanların 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. En fazla yaş sınırı ise 40 Yaş tır,
 2. İşe girmek isteyen bayanların giyimine, kuşamına, kişisel bakım ve makyajına özen göstermesi gerekir,
 3. Bizimle çalışacak bayanların seyahat problemi olmaması gerekir,
 4. Bulut Sanatçı menejerliği, çalışacak bayanların konaklama durumlarında gazino ile sizin adınıza anlaşır ve konaklamalı olarak kalacak bayanlar için konaklama probleminin olmaması gerekir.
 5. Çalışılacak ortamlar eğlence merkezleri olduğu için bayanların, diksiyon açısından iyi durumda olması gerekir ve sohbet etmeyi seven, işini severek yapan ve özen gösteren bayanlar ilk tercihimiz olacaktır.

Eğer yukarıdaki özellikler bende var ve işe de ihtiyacım var diyen bayanlar iseniz lütfen aşağıda ki irtibat numarasından bizimle irtibat kurunuz.

Whatsapp: 0537 973 86 28 / Tel: 0537 973 86 28 Engin Menajer ( sanatçı ve gazino menajeri )

Related Post

Leave a comment

WhatsApp chat