Bayan üniversite öğrencilerine özel yaz tatilinde iş fırsatları sunuyoruz

Bayan üniversite öğrencilerine özel yaz tatilinde iş fırsatları sunuyoruz, bayan üniversite öğrencisi iseniz ve okul masraflarınızı karşılamak için yüksek gelirli para kazanmak istiyorum diyorsanız bu ilana bakın.

Bayan üniversite öğrencilerine özel yaz tatilinde iş fırsatları sunuyoruz

yaz tatili yaklaşıyor ve 3 aylık bir tatil olacak. Bu 3 aylık boş zamanınızda Bulut Menajerlik olarak, 18 yaş üstü bayan öğrencilere türkiye geneli gazino, bar, gece kulübü, club, turistik night club gibi mekanlarda kons konsomatris pozisyonunda öğrenci bayanlara da yaz tatili iş ilanları sunuyoruz.

Bazı arkadaşlar kons veya konsomatris ne demek olduğunu bilmemektedirler. Öncelikle size kons ve konsomatris ne demek olduğu konusunda aydınlatalım. Fransızca consommatrice olarak yazılan konsomatrisin kelime anlamı kadın içici ve kadın tüketici anlamına gelen bir kelimedir. Türkçe de ise mesleki anlamda kullanılmaktadır. gazino, bar, club gibi eğlence yerlerinde müşteri ile birlikte yiyip içerek çalıştığı yere kazanç sağlayan “eğlence sektörü emekçisi” kadınlara konsomatris denir. kons ise konsomatrisin kısaltılmışıdır.

sahil bölgeleri yazlık yerlerde konsluk yapacak kons bayan konsomatris aranıyor

Sayın bayan öğrenciler, şimdi size iş konusunda bilgi verelim ve kons konsomatris ne yapar? sorusuna birlikte cevap arayalım. kons bayan,  öncelikle çalışmış olduğu mekana güzel giyimli, gösterişli ve bakımlı bir şekilde gelmiş olması gerekir. işe başlamak için mekanın salonuna geçilir. mekan içinde kons bayanların oturduğu masalar vardır bu masalarda müşteri beklemeye başlanır. Müşteriler geldikten sonra garson ve şefler tarafından servisler açılır. bundan sonra kons bayanlar müşteriyle, ya hoş geldin yaparak tanışır yada garson veya şef tanıştırır. Müşterinin masasına oturulur. Tanışmadan sonra sohbet etmeye başlanır. sohbet esnasında müşteri kons bayana içki ısmarlaması gerekmektedir. kons bayanın alkol almaması önemlidir. Alkol yerine meyve suyu gibi alkolsüz içkiler tercih edilir.

Not: işimiz çalışma saatleri içinde mekanın salonunda müşteri masasına oturup sohbet etmektir. Mekan dışında müşteriyle buluşmak kesinlikle söz konusu değildir. Çalışacak arkadaşların bu bilinçle işe başlangıç yapması şarttır.

Yukarıda sunduğumuz üniversite öğrencileri için iş ilanları şartlarımız ve yevmiyeler aşağıda belirtilmiştir:

GÖREV BİÇİMLENDİRMESİ VE ESAS KONULAR AŞAĞDA BELİRTİLİP İŞ ARKADAŞLARIMIZIN BÜTÜN İŞ GÜVENCELERİ TARAFIMIZDAN TAKİP EDİLİP KONTROL ALTINDA TUTULACAKTIR..
Ulaşım, Konaklama, Yemek & Ssk sağlanır.. (tüm sosyal haklar tarafımıza aittir)
18-32 yas arasında, bayanların başvurmaları istenmektedir..
– İş Alanlarımız;
– Kons Bayan 200 250 300 350 400 450 Arası Yömiye
– Bayan Garson – Barmeid 50-150 arası Yömiye
– Salon Hostesleri 50+100+150 Arası Yömiye
– Solistler ve Ses Sanatçıları 300+ 500 Arası Yömiye
– Oryantel ve Dansçı Bayanlar.. 250+ 500 Arası Yömiye
Söylediğimiz Fiyatlar Çalışma Yerlerimizde Net Ödenmektedir.
vasıfsız bayanlar,
(Garson, Barmeid ve Salon Hostesi Olarak Başvuru Yapabilir)
Dans, İçin Eğitimlerimiz Vardır, Tarafımızdan Ücretsiz Verilir..
Detaylı bilgi verilecektir
,
İRTİBAT: 0537 973 86 28
WhatsApp:0537 973 86 28
(BULUT AJANS MENEJERLİK)

Bir Yorum Yaz