Kons çalıştıran yerler

Kons çalıştıran yerler ve kons çalıştıran gazino, gece , kulüplerinde, mekanlar da iş arıyor iseniz Bulut Menajerlik Model ve Sanatçı Menajerliği Aracılığı ile iş imkanı sunuyoruz.

Türkiye genelindeki bir çok gece kulübünde ve gazinoda iş imkanı sunan acentemiz sizler için günlük net yüksek bütçeler ile tarzınıza en uygun mekanlara personel yerleştiriyor. Gece alemi iş ilanlarında Türkiye’nin en seçkin insan kaynakları olan firmamız sizler için huzurlu, kaliteli ve elit mekanları sunuyor.

Kons çalıştıran yerler

Sizlere en uygun, en yakın bölgelerde ki sizin seçiminiz olacak mekanlarda iş imkanlarımız için aşağıda ki özellikler bende var diyorsanız günlük minimum 250 , en fazla ise 500 TL bütçe ile bayan personel alımları yapıyoruz.

Eğer;

  • 18 yaşı ile 40 yaşları arasında iseniz (18 yaşını doldurma şartı) ,
  • Seyahat engeliniz veya probleminiz yok ise,
  • Konaklama için bir probleminiz yok ise,
  • Giyim kuşam ve giyiniş tarzınız iyi ise, bakımlı iseniz ve kişisel bakımınıza özen gösteriyor iseniz,
  • Sohbet etmeyi seviyor iseniz,
  • Güler yüzlü iseniz,

İşiniz hazır. İlanımıza başvuru için yapmanız gereken şey sitenin altında bulunan iletişim bilgileri ile bizi arayarak veya whatsapp personel alımı hattımızdan bizimle irtibat kurarak işe başvuru yapabilirsiniz.

Sağladığımız sosyal olanaklar  tam kapasitelidir. Sosyal imkanlarımız konaklama, yeme içme, gıda, yol ulaşım, otobüs veya uçak ücretleri ve eğer isterseniz ssk ile tüm sosyal hakları personellerimize sağlamaktayız.

İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Eskişehir, Antalya, Konya, Isparta, Şanlıurfa, Gaziantep, Diyarbakır, Tekirdağ, Edirne Çanakkale, Balıkesir, Kocaeli, Sakarya, Mersin, Hatay, İskenderun, Çankırı, Çorum, Kırşehir, Yozgat, Manisa, Muğla da ki gazinolar, gece kulüpleri, eğlence merkezleri, barlar, turistik gazinolar için öncelikli olarak personel alımı yapıyoruz. Fakat tüm Türkiye geneli için çalıştığımızdan kons arayan yerler hangi bölgede var ise o bölgeye personel sağlıyoruz. Detaylı bilgi, başvuru ve iletişim için aşağıda ki numaradan bize ulaşınız. Başvuru için her hangi bir formumuz bulunmamaktadır. Tek iletişim kanalımız aşağıda ki numaralardır.

Whatsapp: 0537 973 86 28 / Tel: 0537 973 86 28 Menajer Engin( sanatçı, model ve gazino menajeri )

Bir Yorum Yaz