Kons ilanı

Kons ilanı , kons olarak iş arayan; kons bayanlar için bir kons ilanıdır. Kons menejerlik firması olan bulut menajerlik yüksek yevmiyeler ile huzurlu kaliteli ve güvenli mekanlarda, gazinolarda çalışacak kons bayan aramaktadır.

Tüm Türkiye genelinde ki kons bayanlar bu ilana başvuru yapabilir. Kons Menajeri firması olan bulut Menajerlik tüm Türkiye’nin en seçkin gece kulüpleri, gazinoları, eğlence merkezleri, turistlik gazino, bar ve pavyonları ile çalışmakta, Türkiye de ki en nezih mekanlara kons eleman anlaşması yapmaktadır.

Eğlenceyi seven, rahat iş arayan ve kons olacak bayanlar kons ilanı için bizimle iletişime geçerek işe başlayabilirler. Günlük en az 300 TL yevmiye ile kalacak yer sorunu olmayan, konaklamanın da Menejer firmamız ile anlaşması olan tüm gazinolar tarafından karşılanacağını bildirmek isteriz.

Gece kulüplerinde işini severek yapacak kons bayanlar arıyoruz. Bu sebeple;

Kons olarak çalışacak bayanlarda aradığımız özellikler aşağıdaki gibidir.

  • Fiziği düzgün, fiziksel bir problemi olmayan
  • 18 yaş – 40 yaş arasında olan
  • Sohbet etmeyi seven, konuşkan ve diksiyonu düzgün
  • Giyinişine özen gösteren, bakımlı ve titiz
  • Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seven, güleryüzlü neşeli, heyecanlı ve işini severek yapacak

Bayanlar kons ilanı başvurusu yapabilirler. Kons ilanı başvurusu için menejerlik whatsapp hattı veya telefonları aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Kons ilanı

Kons menajeri firmamız çalışacak kişi alımlarında, bayanların çalışacağı gazinolar ile personel arasında uygun iş sözleşmesini yaparak, personeli de gazinoyu da kons acentesini de koruma altına alır. İşe başlayacak olan kons bayanların tüm sosyal güvence ve hakları, personel isteğine göre sigortası, kalacak yeri ve konaklamasını, yemek gibi tüm ihtiyaçlarını hazırlatacak şekilde iş imkanı sunar.

Menajer

Kons menajeri firması olarak güven veren bir acente arıyorsanız Bulut Menajerlik tamamen doğru bir adrestir. Bulut Menajerlik olarak Tüm Türkiye’ de ki gece kulüpleri, night clup, bar, müzikhol, pavyon, turistik gazino gibi eğlence merkezlerinin seçkin olanlarına hizmet etmekteyiz. Eğer fiziğinize ve kendinize güvenen bir bayansanız ilanımızı dikkate alarak ilan aracılığı ile kons iş ilanı başvurusu yapabilir yüksek günlük net yevmiyeler alarak işe başlayabilirsiniz. kons bayan ilan başvurusu yapmak için lütfen whatsapp hattımızdan bize yazarak iletişime geçin veya Telefon numaramızı arayarak doğrudan başvuruyapın.  Ayrıca https://www.bayankonsilanlari.com adreslerimizden de bizi takip edebilir oradaki bulunan bayan kons iş ilanları kısmına bakabilirsiniz.

İletişim için gerekli bilgileri aşağıda ve sayfanın sağında bulabilirsiniz.

Whatsapp: 0537 973 86 28 / Tel: 0537 973 86 28 Menajer Engin

Bir Yorum Yaz