Kons iş ilanları, kons bayan iş ilanı

411 0

Kons iş ilanları, kons bayan iş ilanı gazino ilanı olup, gazinolarda iş arayan bayanlar için bulut menajerlik güvencesi ile çalışmak isteyen bayanlara özel bir ilandır. Türkiye’nin her yerinde ve bölgesinde ki gazinolarda iş arayan, konsomasyon verebilecek, konsomatris olarak çalışacak bayanlara özel bir ilandır.

Ankara gazinolarında, istanbul gazinolarında, İzmir gazinolarında, Adana Gazinolarında, Manisa Gece kulüplerinde, Denizli night club, Balıkesir turistik gazinolarında, Bursa eğlence merkezlerinde, kocaeli, edirne gibi tüm il ve bu bölgelerin ilçeleri dahil olmak üzere tüm türkiye genelinde gazino ilanı olarak bu ilana başvuru yapabilir ve çalışabilirsiniz.

Ücretler günlük yevmiye olarak verilmektedir. Dolgundur. Konaklama problemi olmayan bayanlar bu işlerde konaklamalı olarak çalışcaktır. Konaklama ve seyahat engeli olmayan bayanlar öncelikli tercihimizdir.

Gazino iş ilanı, kons bayan, ve konsomasyon hizmeti verecek bu işi severek yapacak, konuşkan tatlı dilli, diksiyonu düzgün, eğlenmeyi seven, eğlenceli ve huzurlu ortamlada çalışacak bayanlar bu ilana başvuru yapabilirler.

Bakımına giyinişine, kılık ve kıyafetine özen gösteren titiz ve temiz bayanlar kons bayan, iş ilanı na başvurabilirler

Günlük yevmiyeler 350 TL ve 700 TL arasındadır. Yevmiyeler iş durumuna gazinolara ve tecrübeye göre değişiklik göstermektedir. Yevmiyeler anlaşma üzerinden günlük ve nettir.

Kons iş ilanı başvurusu yaparak çalışmaya başlayan bayanlar için tüm sosyal haklar sağlanır, ssk, kalacak yer, konaklama, yemek vb.

gazino iş ilanı başvurusu yapan bayanlar Bulut Menajerlik, kons menajerliği acentemiz güvencesi ile çalışacaklardır. Gazino iş ilanları olarak, kons iş ilanı, barmaid iş ilanı, bayan garson iş ilanı, dansçı kız iş ilanı, dansöz iş ilanı, oryantal iş ilanı başvurusu yapmak isteyen tüm bayanlar kons bayan iş ilanımıza başvuru yapabilirleri

Daha detaylı bilgi ve kons bayan iş ilanı başvurusu için telefonumuzu arayabilir veya whatsapp hattımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz. Whatsapp: 0537 973 86 28 / Tel: 0537 973 86 28 Menajer Engin Bey ile irtibata geçebilirsiniz.

kons iş ilanları, kons bayan iş ilanı

İlanımıza huzurlu ortamlarda eğlenmeyi seven yüksek ve dolgun bütçeler ile çalışacak bayanlar başvurabilir. Bu başvuru için bu özelliklere sahip bayanlar işe alım sebebimizdir.

Whatsapp: 0537 973 86 28 / Tel: 0537 973 86 28 Menajer Engin

Related Post

Nigde Bayan Kons İş İlanları

Posted by - 29 Kasım 2016 0
İS POTANSİYELİ COK YÜKSEK VE %100 MENAJER DESTEĞİ İLE MEKANLARIMIZA 400- 500TL NET SABİT YÖMİYE ve 100+120+ YARI İLE BAYAN…

Bar gazino iş ilanları

Posted by - 15 Mayıs 2017 0
Bar gazino iş ilanları , eğlence merkezlerinde gece klüplerinde ve bar gibi ortamlarda çalışmak isteyen bayanlar için iş ilanıdır.  Bulut sanatçı…

Gazinoda İş Arıyorum

Posted by - 5 Haziran 2017 0
Gazinoda çalıştıran mekanlar için acil günlük yüksek ve net yevmiyeli, bayan kons personeller alınacaktır. Bulut menajerlik acentesi farklı ile kaliteli ve…

Leave a comment

WhatsApp chat