Kons menejeri

Tüm Türkiye genelinde özellikle istanbul gazinolarında, izmir gazinolarında, ankara gazinolarında, antalya gazinolarında, bursa gece kulüplerinde, adana pavyonlarında, aydın eğlence merkezlerinde, manisa, çanakkale ve özellikle balıkesir ile ilçelerinde ki gazinolarda kısacası tüm Türkiye gazinolarında günlük yüksek yevmiye ve bütçe ile çalışacak bayan kons personeller işe acil olarak alınacaktır.

Menajerlik Güvencemiz ile tüm turistik gece kulüpleri ve gazinolarda & Turistik Night Kulüplerde ortalama olarak 150 TL – 850 TL Günlük net ücretler ile çalışmak isteyen 18 – 37 yaşları arasında kons olarak çalışmak isteyen bayan personeller işe alınacaktır. Eğlence mekanlarında çalışacak bayanların tecrübeli veya tecrübesiz olması önemli değildir.

Acilen çalışmaya başlayabilecek, işini severek yapacak özgüveni yüksek, diksiyonu iyi ve fiziksel özellikleri düzgün, 1,60 ve 1.79 arasında boy uzunluğuna sahip ve seyahat problemi olmayan full time olarak çalışmak isteyenler tercihimizdir.

Ulaşım ücretleri, Kalacak yer, Yeme-içme & Sosyal tüm haklar sağlanacaktır.
18-37 yaşları arasındaki, hanımların kons ilanına başvuruları bekleniyor.

Kons menerjerliği ile tarafımıza başvuracak bayanların acentemizce karşılanacak imkanları

  • Konaklama imkanı. Kalacak yer problemi olmaz
  • Sosyal tüm haklar (yeme içme, ssk ve konaklama)
  • Günlük net yevmiyeler
  • Tecrübeye göre 200 TL den başlayan net fiyatlar başlayan 850 TL ye kadar devam eden günlük yevmiyeler
  • Huzurlu, elit, kaliteli gazinolarda çalışma ve iş imkanı

Kons menejerliği olan acentemize başvurarak tüm imkanlardan faydalanabileceğiniz bir işe sahip olabilirsiniz.

Bulut menajerlik başvuruları whatsapp hattından yada telefon görüşmeleri ile almaktadır. sosyal sayfalarımızdan da başvuru yapabilir bizimle irtibata geçebilirsiniz.  Türkiye’nin neresinde olursanız olun firmamız Türkiye geneli bir firma olduğu için bir çok seçkin mekan ve gazino ile çalıştığından iş imkanı sağlayabilir. Bize ulaşmak için

Whatsapp: 05379738628 / Tel: 0537 973 86 28  Menajer Bulut Bey ile irtibata geçebilirsiniz.

Bulut Menajerlik bir kons menejeri firması olup Tüm Türkiye’nin en seçkin gazino ve gece kulüpleri ile işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Kons menajeri firmamıza başvuru yaparak tarafımızca sağlanan tüm imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz