Konslu mekanlar için iş ilanı

Konslu mekanlar için iş arayan bayanlara özel fırsat ve iş imkanı bulut menajerlikten. Günlük olarak yüksek yevmiye ve de bütçelerle çalışmak isteyecek ve iş arayan bayanlara uygun konslu mekan iş imkanı. Türkiye genelinde kons çalıştıran bizim seçtiğimiz ve seçme kritelerlerimizin güvenilir ve huzurlu gece kulübü, bar, night club ve eğlence merkezlerinde konslu mekanlar da çalışacak bayanlar işe alınacaktır.

Yevmiyeler günlük olarak verilmekte olup yüksek bütçeler ile çalıştırılacaktır. Konslu mekanlar için kons olarak çalışacak bayanların günlük kazançları 350 ile 500 TL arasındadır. Kons olarak konslı mekanlarda çalışmak isteyen bayanlara tüm sosyal haklar sağlanacak olup sigortaları, yeme içme ve gıda gibi ihtiyaçları verilecek, yol yatacak yer konaklama gibi tüm sosyal hakları da sanatçı ve kons menajerliği olan acentemiz aracılığı ile gece kulübüne sağlatılacaktır. Bunları sağlamayacak mekanların tüm çalışma ve çalıştırma hakları acentemiz bünyesinde tüm hakları gizlidir.

Konslu mekanlar için iş ilanı

Bir sanatçı ve organizasyon menajerliği olan acentemiz konslu mekanlara iş arayan bayanlara iş imkanını sağlamıştır. Bu ilana başvuru yapmak için sayfamızın altında bulunan iletişim numaraları ile irtibata geçerek başvuruda bulunabilirsiniz. Tüm Türkiye geneli olarak çalıştığımız için kontenjan ve sınır gibi problem yoktur. Bir çok mekana hizmet vererek bayan personel adaylara yüksek maaşlar ile iş imkanını sağlamaktayız.

Bulut Menajerlik ile çalışacak bayanlarda ( konslu mekanlar için ) aradığımız özellikler aşağıda ki gibidir.

  • Gazino, gece kulübü, eğlence merkezlerinde kons bayan olarak çalışmak,
  • İşini severek yapacak, sohbet etmeyi seven konuşkan ve diksiyonu düzgün,
  • Minimum düzeyde 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.
  • En yüksek yaş aralığı 40 tır
  • Fiziği düzgün, kalıcı bir fiziksel rahatsızlığı bulunmayan bayanlar konslu mekanlar için tercih sebebidir.
  • Giyinişine özen gösteren, dikkat eden ve bakımlı olan bayanlar işe alınma ve tercih sebebidir.
  • Konaklama problemi olmayan, çalışacağı yer için kalabilme sorunu olmayan,
  • Tam zamanlı olarak çalışacak,
  • Seyahat engeli olmayan, ailevi problemleri veya iş ile ilgili olarak doğabilecek problemleri olmayan

Bayanlar konslu mekanlar için çalışmak üzere işe alınacaktır.  Başvuru için aşağıda ki numaralar ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Whatsapp: 0537 973 86 28 / Tel: 0537 973 86 28 Engin Telli ( sanatçı ve gazino menajeri )

Bir Yorum Yaz